Reklama
Zima w Mieście 2017

Zima w Mieście 2017

Miejski Ośrodek Kultury oraz Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu przygotowały dla dzieci szereg atrakcji w czasie nadchodzących ferii zimowych. Szczegóły na plakacie. 

Muzeum Podhalańskie zaprasza na

Muzeum Podhalańskie zaprasza na "Ferie w Muzeum"

Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu zaprasza na "Ferie w Muzeum". Spotkania będą okazją do zapoznania się z bieżącymi wystawami, kolekcją muzeum, a także do kreatywnego spędzenia czasu i wykonania własnych prac plastycznych.

Rewitalizacja Nowego Targu - konsultacje społeczne. Spotkanie i warsztaty już jutro

Rewitalizacja Nowego Targu - konsultacje społeczne. Spotkanie i warsztaty już jutro

W czwartek, 12 stycznia będą miały miejsce dwa spotkania zorganizowane w ramach Konsultacji Społecznych w sprawie projektu pn. „Gminny Program Rewitalizacji dla Miasta Nowy Targ”. Konsultacje mają na celu zebranie od interesariuszy rewitalizacji uwag, opinii i propozycji do projektu pn. „Gminny Program Rewitalizacji dla Miasta Nowy Targ”.

Runmageddon w Szaflarach już w sobotę

Runmageddon w Szaflarach już w sobotę

W sobotę 7 stycznia o godzinie 10:00 w Szaflarach rozpocznie się Morderczy Trening do Runmageddonu, którego areną będą Termy Gorący Potok. W imprezie weźmie udział 60 fanów biegów ekstremalnych i treningu siłowego. Czekać na nich będzie kilkanaście ciekawych przeszkód, m.in. z ciepłą i zimną wodą zlokalizowanych na terenie Term Gorący Potok jak i poza nim. Trening będzie okazją do szlifowania formy przed Festiwalem Runmageddonu, który odbędzie się w długi majowy weekend w Myślenicach.

Akcja

Akcja "Nie strzelaj w Sylwestra"

Sylwester to czas radości. Wiemy, wiemy. Też lubimy poświętować, ale po raz kolejny musimy zaapelować o ciszę. Zanim odpalicie fajerwerki, zastanówcie się, czy w pobliżu nie ma zwierząt – dzikich, bezdomnych, domowych. Huk wywołuje u nich olbrzymi stres, a nawet ataki paniki, które mogą okazać się groźne dla ich zdrowia i życia. Nie bądźmy egoistami, świat należy nie tylko do nas, ludzi.

Sylwester z Dwójką w Zakopanem - informacje porządkowe

Sylwester z Dwójką w Zakopanem - informacje porządkowe

W dniu 31 grudnia 2016 r. w godz. 19.00 – 03.00 na Dolnej Równi Krupowej zorganizowana zostanie szeroko promowana impreza masowa „Sylwester z Dwójką”. Jej uczestników prosimy o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi dotyczącymi transportu, parkingów na terenie miasta oraz bezpieczeństwa. Będzie tłoczno!

Bilety na Puchar Polski 2016 w hokeju na lodzie 29-30 grudnia 2016

Bilety na Puchar Polski 2016 w hokeju na lodzie 29-30 grudnia 2016

W piątkowy wieczór 30 grudnia poznamy zdobywcę Pucharu Polski 2016 w hokeju na lodzie. W ten dzień na nowotarskim lodowisku odbędzie się mecz finałowy tych drugich w hierarchii po mistrzostwach Polski rozgrywek hokeja na lodzie w naszym kraju.

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ