Reklama
Krakowska Scena Piosenki w Miejskim Ośrodku Kultury

Krakowska Scena Piosenki w Miejskim Ośrodku Kultury

Andrzej Lichosyt, Wiktoria Węgrzyn oraz Silesian Art Collective pod batutą Mateusza Walacha z Krakowskiej Sceny Piosenki 14 maja (sobota) o godz. 18.00 wystąpią w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu z koncertem pt. Najpiękniejsze światowe melodie. To artystyczne wydarzenie rozpocznie 6 Noc Muzeów w Nowym Targu.

IV Bieg o Puchar Rektora PPWSZ

IV Bieg o Puchar Rektora PPWSZ

IV tegoroczna edycja Biegu o Puchar Rektora Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu ma charakter jubileuszowy. Bieg jest związany  z obchodami piętnastolecia uczelni. Do 9 maja trwają zapisy !

Wiosenny Koncert Jubileuszowy

Wiosenny Koncert Jubileuszowy

W ramach obchodów 670 lecia miasta Nowy Targ w dniu 7 maja 2016 roku (sobota) będzie miał miejsce Wiosenny Koncert Jubileuszowy pod tytułem „Mozart kontra Sinatra - Aktywizacja integracyjna przez sztukę V-edycja”.

XVI Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych

XVI Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych

Po raz szesnasty przed podhalańską społecznością prezentować się będą zabytkowe auta. Stare Mercedesy, Citroeny, NSU, Wołgi, budzące nostalgię duże Fiaty, Warszawy, Wartburgi i wiele innych doskonale utrzymanych aut będzie można zobaczyć w niedzielę 1 maja 2016 roku na Rynku w Nowym Targu w godzinach od 11:30 do 14:00.

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ