Reklama
Benefis Księdza Władysława Zarębczana

Benefis Księdza Władysława Zarębczana

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Związek Podhalan w Polsce oraz Rodzina i Przyjaciele zapraszają na Benefis Księdza Władysława Zarębczana w dniu 14 grudnia (czwartek) o godz.18.00 do sali widowiskowej MOK. Wstęp wolny.

Spring Rolls - rockowe granie w Piwnicy u Winiarskich

Spring Rolls - rockowe granie w Piwnicy u Winiarskich

W dniu 15 grudnia będziemy gościć mocno rockowy zespół Spring Rolls, w składzie Artur Łukasik wokal/klawisze/gitara, Kuba Rachwał - bas, Michał Swórka - gitara, Albert Wagner - perkusja. Panowie przeniosą nas w swój świat o godzinie 20:30. 

Grudniowe Kino Juniora

Grudniowe Kino Juniora

Już 8 i 15 grudnia (piątki) o godz.15.00 w nowotarskim MOKu kolejne pokazy filmowe dla dzieci w ramach Kina Juniora. Wstęp wolny.

III Bieg po Choinkę

III Bieg po Choinkę

Nadleśnictwo Nowy Targ oraz Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu zachęcają do uczestnictwa w III edycji „Biegu pod choinkę". Impreza połączona jest z Podhalańską Świąteczną Akcją Charytatywną „Serce za serce", polegającą na zbiórce świątecznych darów w postaci trwałych środków spożywczych, środków czystości, artykułów plastycznych, które później przekażemy ubogim.

Targi Bożonarodzeniowe 10 - 22 grudnia 2017

Targi Bożonarodzeniowe 10 - 22 grudnia 2017

Zapraszamy 10 grudnia 2017 (niedziela) godz. 16.00 na uroczyste otwarcie Targów Bożonarodzeniowych i otwarcie mobilnego lodowiska (bezpłatny wstęp i wypożyczenie łyżew).

Noworoczny Koncert Galowy

Noworoczny Koncert Galowy

Noworoczny Koncert Galowy - "Najpiękniejsze walce świata", już 5 stycznia 2018 roku o godzinie 18:00 w MOK w Nowym Targu. Scenariusz i prowadzenie: Jolanta Suder. Wykonawcy: Orkiestra Straussowska Obligato pod kierownictwem Jerzego Sobeńki; Yuliya Ponomar - sopran (Ukraina) i Leszek Świdziński (tenor).

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ