Reklama

Opublikowano

2017-11-09, 12:51

Udany debiut Guzika, pech Bieniasa

W miniony weekend NKSW brało udział w dwoch galach zawodowych.

Udany debiut Guzika, pech Bieniasa

Pierwsza odbyła się w Wiedniu "Vendeta XIV" podczas której nasz zawodnik Filip Bienias skrzyżował rękawice z zawodnikiem z Rumuni Bozan Gabi. Niestety ta walka w limicie wagowym -72,5kg nie potoczyła się po naszej myśli. Rumun świetnie boksował ale wiedzieliśmy o tym i mięliśmy opracowana strategie którą Bienias realizował.

Pierwsza runda niezwykle wyrównana, ale w drugiej Bozan Gabi zaczął słabnąć i Filip zdobywał przewagę kopiąc bardzo mocne Low Kicki. Nagle Rumun zrobił akcję "rozpaczy" i wyskoczył w górę kopiąc podwójne kolano które niestety dosięgło oka Polaka i spowodowało podwójne bardzo głębokie rozcięcie łuku brwiowego i lekarz przerwał walkę. Mamy nadzieje na rewanż w przyszłym roku bo uważamy że sprawy nie zostały rozwiązane :). Drugą galą na której był obecny przedstawiciel Nowotarskiego Klubu Sportów Walki to "Celtic Gladiators" która odbyła się w Nowym Sączu. Tam nasz klub reprezentował mlodziutki zaledwie 11 letni Jakub Guzik. Podjął on wyzwanie walki z bardziej doświadczonym Miłoszem Dąbrową z Halny Nowy Sącz. Nasz młody fajter wygrał i to przed czasem w pierwszej rundzie. Ogromne gratulacje dla obu zawodników. NKSW pracuje na pełnych obrotach bo wkrótce kolejne wyzwania. Dziękujemy firmom które pomogły naszym zawodnikom w przygotowaniach i wyjeździe: studio tatuażu Straight line, Medical Clinic Podhale, Winner Pub,firma budowlana Art Bud, Terytorium Supli, EMAJ, Marcin Hełdak.

mat. prasowy 

Skomentuj

Komentujesz jako Gość.

Najnowsze wideo

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ