Reklama

Opublikowano

2017-08-08, 20:52

Interwencja Straży Pożarnej na nowotarskim lotnisku

W dniu dzisiejszym Ochotnicza Straż Pożarna Nowy Targ brała udział w akcji na terenie lotniska w Nowym Targu. 

Interwencja Straży Pożarnej na nowotarskim lotnisku

Ochotnicy z Kowańca zostali wezwani do usunięcia gniazda os, które postanowiły się zadomowić na terenie placu zabaw usytuowanego przy lotnisku. Z naszych informacji wynika, że w ostatnich dniach dochodziło do użądleń osób przebywających
w okolicy placu zabaw. 

- Miejsce to jest szczególnie uczęszczane przez dzieci, w związku z tym postanowiliśmy poprosić ochotników z Kowańca o pomoc w skutecznej likwidacji siedliska os. To ważne także z uwagi na Piknik Lotniczy, który odbędzie się na naszym terenie w najbliższych dniach, a o użądlenia wtedy nie trudno – mówi Paweł Kos, prezes Aeroklubu Nowy Targ.

Strażacy dzięki swojemu bezinteresownemu zaangażowaniu niosą pomoc wielu mieszkańcom Nowego Targu przed bardzo groźnymi często i poważnymi powikłaniami po użądleniach os, pszczół, szerszeni.

- Serdecznie dziękujemy strażakom za szybką i sprawną interwencję, dzięki której dzieci korzystające z atrakcji naszego placu zabaw mogą czuć się bezpieczne - mówi Paweł Kos.

Wizyta na lotnisku była jednocześnie znakomitą okazją do prezentacji wyposażenia „Jaśka”, czyli jednostki gaśniczo-pożarniczej należącej do OSP Nowy Targ. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

/p

Zdjęcia

Skomentuj

Komentujesz jako Gość.

Najnowsze wideo

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ