Reklama
Solistki Studia Piosenki „Septyma” tryumfują !

Solistki Studia Piosenki „Septyma” tryumfują !

Solistki Studia Piosenki „Septyma” działającego w  Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu znowu odniosły sukcesy. Tym razem wzięli udział w dwóch Małopolskich Konkursach Piosenki w Krakowie.

Noc Sów w Nowym Targu

Noc Sów w Nowym Targu

Pan Daniel Urbaniak wraz z firmą A.Kuku zajmującą się pokazami sokolniczymi  zorganizowali na terenie Placu Słowackiego w pobliżu Książkawiarni Noc Sów.

W sto koni, pielgrzymką - do Rzymu

W sto koni, pielgrzymką - do Rzymu

Dziedziniec ludźmierskiego Sanktuarium wypełnił się w niedzielę rano pielgrzymami w siodle. Przedpołudniowa Msza św. zakończyła trwający od mienionej środy etap sztafetowej „Podróży Miłosierdzia przez Europę”: z Sanktuarium w Łagiewnikach do Ludźmierza. Jednocześnie rozpoczęła ostatni odcinek polskiej trasy - do Suchej Hory na Słowacji

"Szarotki" zaczynają bój o brąz

Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ rozpoczynają we wtorek batalię o 16 w historii klubu brązowy medal Mistrzostw Polski. Bezpośrednią internetową relację z wtorkowego meczu przeprowadzi portal nowytarg24.tv

 

Iść za Krzyżem

Iść za Krzyżem

Po raz piętnasty odbyła się nowotarska Droga Krzyżowa drogami miasta. Uczestniczyło w niej jak zwykle szerokie grono parafian - mieszkańców Stolicy Podhala.

fot. arch. Edwarda Siarki

Watycha walczy o nowe lodowisko w Sejmie

Burmistrz Grzegorz Watycha wziął udział posiedzeniu sejmowej komisji sportu, podczas której dyskutowano nad "Programem inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu". Burmistrz walczy o budowę nowej hali lodowej w Stolicy Podhala.

fot. Anna Szopińska

Stacja monitoringu powietrza już jest

Z pewnym opóźnieniem, ale została już dowieziona do miasta stacja monitoringu. Pierwotnie planowano usytuowanie jej na płycie rynku, ale ostatecznie wylądowała przy wejściu do Park Miejskiego.

Wybory Młodzieżowej Rady Miasta

Wybory Młodzieżowej Rady Miasta

W nowotarskich szkołach odbyły się Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Uczniowie szkół średnich wybierali swoich przedstawicieli do zasiadania w tym zacnym gronie.

Przegląd Tygodniowy 09.03.2016

Przegląd Tygodniowy 09.03.2016

W wydaniu: 100 dni rządu PIS; solarny szpital nowotarski; 500+ w Nowym Targu; rozwinąć gazową sieć na Kowańcu; nowotarskie misterium Męki Pańskiej; rewitalizacja miasta; żyć bez bezdechu dzięki Medical Clinic Podhale.

Najnowsze wideo

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ